خرید انواع پمپ آب خانگی از 13 برند برتر با قیمت استثنایی

قیمت پمپ آب خانگی باتوجه به توان، کارکرد و قدرت آن مشخص می­شود، پس با مراجعه به سایت سولار مکانیکال می­توانید پمپ متناسب با نیاز خود را تهیه و استفاده کنید. پمپ ها یکی از دستگاه های مکانیکی پرکاربرد در بازار هستند که انرژی مورد نیاز آنها عموما از طریق جریان الکتریسیته تامین می شود. شرکت فرات به عنوان نماینده رسمی و انحصاری انواع پمپ آب ساختمانی، این محصولات را با اصالت کالا به مشتریان خود عرضه می کند.

پمپ آب
پمپ آب

از جمله مدل‌های پمپ آبی که این برند به بازار عرضه کرده می‌توان به  محیطی، جتی، خودمکش و دو پروانه اشاره کرد. این برند پمپ های آب خانگی را تحت نام مدل K ، KP ، AQUAJET ، KPA طراحی و به بازار عرضه می‌کند. این نوع از انواع پمپ آب بیشتر در صنایع، کارخانه‌ها و زمین‌های کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله این منابع انرژی، می‌توان انواع مختلف دستی، برقی، موتورهای درون سوز، نیروی باد و… را نام برد.

الکتروپمپ سه اسب استیل ایتالیایی ورتکس مدل MULTI-G60

اکتروموتور توان و انرژی لازم برای حرکت روتور و پروانه و در نتیجه به حرکت درآوردن سیالات را از طریق جریان الکتریسیته دریافت می کند.

از این گذشته اگر یک لوله ورودی در بالای سطل تعبیه شود، جریان آب به بیرون سوراخ منجر به تولید یک خلاء موضعی در داخل سطل خواهد شد. این خلاء آب را از یک منبع در سمت دیگر لوله ورودی به داخل سطل خواهد کشید. واژه ای غلط یا حربه ای برای عوام فریبی، تمامی پمپ های حال حاضر بازار دارای صدا هستند و این اصطلاح مرسوم در بازار کاملا اشتباه می باشد، اصطلاح پمپ آب خانگی بی صدا فقط برای سوء استفاده می باشد.

الکتروپمپ دو اسب استیل ایتالیایی ورتکس مدل MULTI-G40

برند ایمر، ساخت کشور چین بوده و البته ناگفته نماند که پمپ‌ های پمپ آب خانگی بی‌نظیری با قیمت‌های بسیار مناسبی تولید و صادر می‌کنند.

پمپ آب خانگی تک پروانه از مدل پمپ های سانتریفیوژ بوده و کارکرد پروانه در آن به شکل گریز از مرکز است. در این دستگاه فشار آب پس از ورود به چشمی پروانه زیاد شده و به سمت خروجی پمپ با شتاب هدایت می شود. در صورتیکه پمپ های تک پروانه را به یک منبع تحت فشار وصل کنیم، تبدیل به یک سیستم فشار قوی می گردد و در کل از قدرت مکش بالایی برخوردار است. آنها همچنین هد و دبی بالایی داشته و در مصارف مختلفی قابل استفاده هستند و می توانند حجم وسیعی از آب را پمپاژ کنند.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما