لینک خارجی یا بک لینک چیست؟ معرفی انواع بک لینک تسمینو

Read more about this page here.

به هر حال اگرچه نظر هرکس محترم است، اما ما با توجه به تجربه خود تاکید می کنیم که از انجام این کار پرهیز نمایید. تفاوت پکیج های لینک سازی اغلب در نوع و تعداد لینک های ساخته شده هست. چنانچه قصد دارید لینک سازی متنوعی داشته باشید پیشنهاد ما خرید بک لینک جامع هست. در پکیج لینک سازی جامع، برای صفحات هدف شما لینک های متنوعی در لایه های مختلف ایجاد خواهد شد. در حوزه هایی که رقابت بالایی وجود نداره بدون خرید بک لینک می تونید سایت تون رو سئو کنید، اما در حوزه های پر رقابت، خرید بک لینک یک امتیاز مثبت برای افزایش رتبه سایت شماست. اما مخالفتش برای سایت هایی هست که قصد دارند با محتوایی نامناسب و اسپم به جایگاه های برتر برسند.

ایجاد تنوع در وب‌سایت‌هایی که از آن‌ها بک لینک می‌گیرید، کار شما را دید الگوریتم‌های موتورهای جستجو، طبیعی جلوه می‌دهد. زمانی که شما در صفحات سایت خود از لینک سایت های دیگری استفاده میکنید, برای آن ها بک لینک ساخته اید. بنابراین Backlink ها, لینک خروجی یک سایت هستند.در گذشته بک لینک ها, یکی از معیار های اصلی سئو بودند و صفحه ای با تعداد بک لینک زیاد, در جستجوی گوگل نمایش بهتری داشت.

پس به وب‌سایت‌ها نوپا توصیه می‌کنیم تا برای ایجاد بک لینک، آن‌ها را خریداری کنند. برای خرید بک لینک از وب‌سایت‌های دیگر نیاز است تا با آن‌ها وارد مذاکره شوید تا در ازای پرداخت مبلغی به شما بک لینک بدهند و یا از بک لینک‌های شما در قسمت‌های مختلف وب‌سایتشان استفاده کنند. خرید بک لینک خارجی باعث افزایش ارزش صفحه (pa)، ارزش دامنه (da)، بهبود رتبه کلمات و افزایش قدرت کلی وبسایت می‌گردد. همچنین می‌توان به صورت هم‌زمان بر روی صفحات مختلف سایت با کلمات کلیدی متفاوت بک لینک ساخت. ثبت بک لینک ها به صورت ساخت اکانت در فروم، مقاله، کامنت‌گذاری، Document Sharing ها، ویکی، Web 2.0، سایت‌های ویدیو و … می‌باشد. خرید بک لینک در حال حاضر یکی از مهمترین اقدامات در سئوی خارجی به شمار می ره.

این سرویس به هیچ عنوان به صورت مستقیم بر روی دامنه یک سایت توصیه نمی شود. استفاده ناگهانی از این تعداد بک لینک برای یک سایت مضر است ، تا جایی که اگر آن سایت جدید باشد حتی خطر پنالتی شدن نیز آن سایت را تحدید می کند. بهترین روش برای استفاده از این سرویس اجرای آن بعنوان بک لینک مرحله دوم و بر روی لینک های معتبر ساخته شده برای سایت شماست. در این روش، با ساخت بک لینک لایه‌ای و تودرتو با هدف افزایش قدرت لایه‌های قبلی و دوری از پنالتی شدن، سریع و البته مطمئن می‌توانید رقابتی‌ترین کلمات را به صفحه اول گوگل برساند.

اما آیا واقعا اینگونه است؟ما برای پاسخ به این سوال بیش از ده ها سایت را در عبارات مختلف بررسی کردیم و دریافتیم که اگر استراتژی مناسب برای ساخت بک لینک داشته باشیم میتوانیم از آن در جهت اهدافمان استفاده کنیم. بسیاری از وبمستران خرید بک لینک به این صورت را به شکل نوفالوو انجام میدهند.حتما تا بحال برایتان پیش آمده است که سایتی را در عبارات خودتان مشاهده کنید که بک لینک تمام صفحات داشته باشد. ما در ادامه میخواهیم شما را با نکات ساخت بک لینک تمام صفحات آشنا کنیم. تولید محتوای باکیفیت و تازه (بدون کپی‌برداری)، پایه و بستر بک لینک سازی و سئو محسوب می‌شود.

رپورتاژ آگهی بک لینک شما را تبدیل به لینک محتوایی و طبیعی و مرتبط می کند که در کنار هم قدرتمندترین لینک را برای شما ایجاد می کند و سئو خارجی سایت شما را به نحو چشمگیری بهبود می بخشد. در ادامه می‌خواهیم بگوییم که چرا بک لینک تا این حد اهمیت دارد و به موفقیت کسب و کار شما کمک می‌کند. لازم به ذکر است که این راهکار زمانی موثر است که به صورت حرفه‌ای و تخصصی انجام شود وگرنه ممکن است به افت رتبه وب‌سایت شما در گوگل ختم شود و کل استراتژی موفقیت شما را مختل کند. پس باید این راهکار توسط متخصصان و کارشناسان توانمند و ریزبین انجام شود. در صورتی که شما هم می‌خواهید یک برند معروف، دوست‌داشتنی و پرفروش داشته باشید، تا پایان با ما همراه بمانید.

سفارش Backlink

وقتی اقدام به ساخت یا خرید بک لینک می کنید، لازمه این بک لینک هارو تقویت کنید. به بک لینک هایی که به هدف تقویت بک لینک های دیگه ایجاد می شن، بک لینک تقویتی گفته می شه. بخاطر اهمیت بالایی که سایت های دانشگاهی دارن، ساخت بک لینک دانشگاهی از زوایای مختلف می تونه برای کسب و کار شما مؤثر واقع بشه. در صورتی که قصد خرید بک لینک جامع ندارید، می تونید به طور جداگانه اقدام به سفارش خدمات بک لینک رپورتاژی کنید.

سالس بک لینک به معنای فروشنده بک لینک است که در سال 1389 به منظور ارائه سرویس
های بک لینک و خدماتی همچون خرید رپورتاژ آگهی ، خرید بک لینک ارزان و همینطور خرید
بک لینک دائمی راه اندازی گردید. آسان ترین راهی که میتوانید از آن برای فکر کردن به بک‌لینک استفاده کنید؛ ایجاد ارتباط میان وب سایت‌هاست. فرض کنید یک وبلاگ نویس هستید و مقاله بسیار جالبی را در حوزه یک رویداد ورزشی می‌نویسید. وبلاگ نویسی دیگر، هنگام اشتراک دیدگاه خود به مقاله شما پیوند می‌زند. از آنجا که او در مورد مجله اینترنتی مشهور خود در مورد این موضوع می نویسد، این پیوند ایجاد شده برای پست شما بسیار با ارزش خواهد بود. از آنجا که مجله آنلاین محبوبی به شمار می‌آید، بسیاری از سایت‌های دیگر به مقاله وی پیوند داده می‌شوند.

نکته‌ای که در بک لینک سازی و سئوی خارجی بسیار اهمیت دارد، پیروی از سئوی سالم است. اگر وب‌سایتی که از آن بک لینک می‌خرید، از روش‌های غیرطبیعیِ سئو استفاده کند، موتورهای جستجو لینک‌های شما را هم هرز و بی‌ارزش به حساب می‌آورند که این امر موجب تأثیر منفی بر روی وب‌سایت شما خواهد شد. لذا برای کسانی که تازه وب‌سایت ساخته‌اند، بک لینک‌های معتبر و ارزشمند، تأثیر بسیار زیادی بر روی رشد وب‌سایتشان می‌گذارد. پکیج نمایندگی بک لینک دائمی یا پکیج های انبوه بک لینک شما را در امر سئو و بهینه سازی قدرت مند تر از همیشه خواهند کرد. پکیج بک لینک اجازه شروع بک لینک سازی حرفه ای برای هر عبارت و هر صفحه ای از سایت خودتان و دیگران را میسر میسازد و میتوانید جایگاه خود را در میان رقبا که هر روز قوی تر میشوند و رتبه خود را در موتور های جستجو بالا میبرند با یک استراتژی صحیح بهبود ببخشید. اگرچه زمینه کاری ما در این صفحه بیشتر فروش بکلینک است، اما صادقانه روی این نکته تاکید داریم که هیچ بک لینکی تمام کار نیست!

سفارش Backlink

هیچ مشکلی برای شروع از آنجا وجود ندارد، اما آنها به ناچار محدود هستند. از جمله داده‌های روی صفحه و لینک‌ها به ویژه خرید بک لینک و برای ارائه … در صورت سفارش پکیج‌های لینک سازی لایه‌ای و خرید بک لینک، لینکی برای مشتری ارسال می‌شود که به‌صورت روزانه می‌تواند رتبه کلمات‌کلیدی داخل پروژه را بررسی کند.

سفارش Backlink

یکی از عوامل موثر در بهبود سئو و افزایش رتبه سایت، بک لینک ها هستند. آنها به نوعی، میزان اعتماد دیگران را نسبت به سایت شما نشان می دهند. موتورهای جستجو با بررسی بک لینک ها متوجه می شوند که صفحه وب سایت شما چقدر برای کاربران معتبر است. با کمک بک لینک ها می توانید به ترافیک بزرگی از کاربران دست پیدا کنید. وجود این لینک ها، باعث می شود تا کاربران راحت تر بتوانند با گردش در صفحات مختلف، به محتوای موردنظر خود دست یابند. در صورتی که بک لینک ها به صورت طبیعی و با کیفیت ساخته شوند، می توانند به بهبود رتبه سایت شما کمک کنند.

یک سری از سایت ها وجود دارند که دامنه های منقضی شده را به شما معرفی می کنند و برخی از وب مسترها با ثبت این دامنه ها که بعضاً یکی از مشخصه ها مانند دامین اتوریتی خوب را دارند و نصب وردپرس و ارسال پست شروع به فروش بک لینک می کنند. در حالی که بر روی برخی از این دامنه ها شاید یک سال هیچ سایتی وجود نداشته است. و متقاضی خرید بک لینک با اقدام به خرید از چنین سایت هایی در بهترین حالت شما نتیجه ای نخواهند گرفت. با توجه به این مثال، گمان نمی رود دیگر تردیدی درباره خرید بک لینک انبوه و بی کیفیت وجود داشته باشد. این وب سایت با آن عظمت خود و شهرت و سابقه اش به علت خرید بک لینک و رپورتاژ و تخلف توسط گوگل جریمه گردید.

سفارش Backlink

خرید بک لینک در کنار سئوی کدنویسی وب سایت، استاندارد سازی محتوا و فعالیت در شبکه های اجتماعی می تواند محبوبیت سایت شما را در موتورهای جستجوی گوگل افزایش دهد. اگر فرایند خرید بک لینک را با استراتژی خاصی انجام دهید، می توانید ورودی مطلوبی از گوگل دریافت کنید. برای خرید بک‌لینک دانشگاهی edu با تأثیرگذاری عالی و مورد تأیید و مرغوب لازم است به سایت‌های معتبر حاضر در این عرصه مراجعه نمایید. چراکه این مراکز بک‌لینک‌هایی کاملاً تست شده و ایمن را به شما عرضه می‌کنند که نتیجه‌بخشی مورد تأییدی دارند.

بدون شک هیچ کس دوست ندارد ریپورتاژی را بخرد که هیچ وقت ایندکس نمی شود. درست است با کراول شدن صفحه بخشی از قدرت لینک منتقل می شود، اما بدون indexing بخش اعظمی از اعتبار را از دست خواهید داد. ممکن است ساده به نظر برسد، اما فرآیندها هنوز هم می توانند گیج کننده باشند. بهتر است بدانید یک متخصص سئو خوب کسی هست که به سرعت پروژه های خود را به انجام برساند و سراغ پروژه بعدی برود، زیرا با سئو سفید که چند سال زمان می برد نمی توان پول خوبی بدست آورد. سئو ، رعایت دستور العمل های بروز و جهانی در مورد تنظیمات سایت و جزئیات داخلی و بیرونی سایت ها می باشد .

سفارش Backlink

در هنگام ایجاد لینک‌ها به حل کپچا و ریکپچای گوگل احتیاج است که از برنامه GSA Captcha Breaker و برنامه XEvil استفاده می‌شود. برای ایندکس کردن لینک‌ها، به‌صورت لایه‌ای لینک‌سازی می‌شود و هم‌چنین از برنامه GSA SEO Indexer نیز در کنار آن استفاده می‌شود. برای محتواهای لایه دوم و سوم از برنامه GSA Content Generator استفاده می‌شود که به کمک آن می‌توان محتوای یونیک اما با خوانایی کم تولید کرد اما برای لایه دوم و سوم گزینه مناسبی است.

خرید بک لینک وبلاگی یعنی از وبلاگ ها لینک خریداری بشود تا به سایت شما لینک داده بشود. شما دوستان می توانید با خرید بک لینک قوی یا خرید بک لینک ارزان از ما در کارتان موفق تر باشید . با سلام من پیمان محمدپور هستم مدیر و موسس وب سایت مدیر سرور، بیش از 5 سال هست که در زمینه آموزش و مشاوره کسب و کارهای اینترنتی فعالیت میکنم.

گوگل به صراحت در دستورالعمل های وبمستر خود هشدار می دهد که خرید یا فروش پیوندها را یک روش لینک سازی غیرمجاز (link scheme) در نظر می گیرد. از نظر فنی، اگر می‌خواهید به دستورالعمل‌های Google پایبند باشید، نباید بک لینک خریداری کنید، اما علیرغم این هشدار، خرید و فروش لینک ها روشی فوق العاده رایج است. بسیاری از متخصصان سئو این کار را انجام می دهند و امروزه ظاهراً گوگل از تنبیه افراد برای خرید لینک صرف نظر کرده است، اما در صورتی که بفهمد لینک ها غیرمجاز ساخته شده است، در نظر نمی‌گیرد. مشاوران ما با بررسی سئو داخلی وبسایت شما میتوانند در جهت بهینه کردن ساختار و صفحات شما راهکار مناسب را ارائه نمایند و با بررسی رقبا و عبارات کلیدی استراتژی مدون ساخت بک لینک را آماده کنند.

از این رو خرید بک لینک با کیفیت راه حل شما برای افزایش رنکینگ و شروع درآمد زایی می باشد. تمام خریدهای بک لینک و رپورتاژ آگهی در پنل ثبت شده و به شکل آرشیو و قابل بررسی می باشد و امکان خرید بک لینک از سایت هایی که تابحال خریدی نداشته اید ، از منوی مربوطه مقدور می باشد . پس باید شما هم اگر میخواهید رتبه خوبی کسب کنید یا به صفحه اول گوگل برسید و یا به نتایج بالای گوگل برسید باید به تعداد قابل توجهی برای سایت خود بک لینک ایجاد کنید.

این یه روش سریع برای تایید قدرت هر صفحه با توجه به اطلاعات بازگشت لینک اون است. نمرات Trust Flow و Citation Flow بلافاصله در نوار URL برای هر صفحه‌ای که بازدید می‌کنین، همراه با اطلاعات خلاصه در مورد URL ها و دامنه‌هایی که به صفحه لینک می‌شن، نشون داده میشه. اگرچه برای دریافت همه ویژگی‌ها می‌تونین با پرداخت هزینه، مشترک بشین، اما برنامه کروم برخی از داده‌ها رو به صورت رایگان ارائه میده که شامل نمودارهای نمایه پیوند و تعداد پیوندها در URL، زیر دامنه‌ها و سطح ریشه هست. اونها همچنین می‌تونن عمیق‌تر به تجزیه و تحلیل پیوند بپردازند و مستقیماً از برنامه به ابزار دسترسی پیدا می‌کنن. این ابزار سومین مورد از ابزار بک لینک برای بهبود استراتژی سئو بود.

سفارش Backlink

با این حال در برخی از پروژه های لینک سازی، کاربران تنها با خرید بک لینک ارزان به تعداد کم و بهینه سازی سئو داخلی تونستند رشد قابل توجهی رو به وجود بیارن. اگر صاحب سایت یا کارشناس و متخصص سئو هستید، حتما می دانید هنوز هم بک لینک ها، یکی از تاثیر گذار ترین فاکتورهای رتبه بندی سایتها در گوگل هستند. برای رشد سایت شما با کلمه کلیدی انتخابی شما، می بایست بهترین بک لینک ها را با الگوهایی امتحان شده روی صفحه فرود مربوط به همان کلمه کلیدی بسازید. این امر در ظاهر بسیار ساده ولی در عمل کاری سخت، زمانبر، هزینه بر و با ظرافت های بسیار بالا است. بک لینک با کیفیت و دائمی از مجموعه ای که تخصصی در حوزه بک لینک فعال می باشد، یکی از روشهای بسیار امن و کم هزینه برای انجام این موضوع است.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که لینک‌های شکسته را با استفاده از ابزارهایی مانند Semrush یا Ahrefs پیدا کنید، با وب سایت مبدا تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید تا لینک جدید شما را جایگزین کنند. در واقعیت، پیشرفت الگوریتم ‌های گوگل به اندازه‌ای شده است که ارزش لینک‌های نوفالو را هرچند کمتر از لینک‌های فالو، برای سایت شما در نظر بگیرند. به همین دلیل است که صرف نظر از نوع لینک، باید به کیفیت آن توجه داشته باشید.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما
هرگونه اظهار نظر یا توصیه درباره محتوای این وب‌سایت به معنای تأیید یا توصیه ما برای استفاده از آن نیست، بلکه این محتوا به عنوان یکی از منابع ممکن برای اطلاعات مورد نظر ارائه شده است.